Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk z wyróżnieniem od Katolickiego Stowarzyszenia Sportowego Rzeczypospolitej Polskiej

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk otrzymał ogólnopolskie wyróżnienie przyznane przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej. Kapituła Generalna Stowarzyszenia chciała w ten sposób podziękować i podkreślić bezinteresowną działalność społeczną wójta. Ważne jest także otwarcie się na inicjatywy związane z wychowywaniem młodego pokolenia poprzez sport i rekreację opartą na zasadach fair - play. Tego typu wyróżnienia przyznawane są raz w roku. Wręczono je podczas dożynek gminnych we Wtórku.

Pełna treść wiadomości na: kepno.naszemiasto.pl/artykul/wojt-gminy-ostrow-wielkopolski-piotr-kuroszczyk-z,4772435,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kępiński - powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Kępnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica, zajmując powierzchnię 609,39 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Niesób i Prosna), rezerwaty przyrody (Las Łęgowy i Oles w Dolinie Pomianki, Stara Buczyna w Rakowie oraz Studnica) oraz szlaki turystyczne pieszo-rowerowe. Do zabytków zaliczają się: pałace (pałac Mańkowskich w Grębaninie z końca XIX wieku, w Laskach z 1908 roku,  Mroczeniu, Skoroszowie wybudowany w 1700 roku jako rezydencja biskupów i Siemianicach wybudowany przez Piotra Szembeka w 1835 roku), ratusz w Kępnie, dzwonnica w Domasłowie, synagoga w Kępnie oraz wiele zabytkowych kościołów.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle - głównie drzewnym i meblarskim.

  Przez powiat przebiega trasa europejska E67 oraz trzy drogi krajowe nr:8, 11 i 39.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola