Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

FINAŁ III POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ - KĘPNO 2015

 
Film stanowi uzupełnienie artykułu ze strony ziemiakepinska.pl/powiatowy-konkurs-piosenki-kepno/ W niedzielne popołudnie 4 października 2015 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbył się finał III Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.   W uroczystym finale wzięło udział 31 uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas eliminacji, które odbyły się w dniu 26 września 2015 r. Do konkursu zgłosiło się aż 117 osób, z czego w kategorii: - klas I – III szkół podstawowych – 21 osób; - klas IV – VI szkół podstawowych – 56 osób; - szkół gimnazjalnych – 27 osób; - szkół ponadgimnazjalnych – 13 osób.

 


Ziemia Kępińska
 
Data pliku video: 2015-10-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kępiński - powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Kępnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica, zajmując powierzchnię 609,39 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Niesób i Prosna), rezerwaty przyrody (Las Łęgowy i Oles w Dolinie Pomianki, Stara Buczyna w Rakowie oraz Studnica) oraz szlaki turystyczne pieszo-rowerowe. Do zabytków zaliczają się: pałace (pałac Mańkowskich w Grębaninie z końca XIX wieku, w Laskach z 1908 roku,  Mroczeniu, Skoroszowie wybudowany w 1700 roku jako rezydencja biskupów i Siemianicach wybudowany przez Piotra Szembeka w 1835 roku), ratusz w Kępnie, dzwonnica w Domasłowie, synagoga w Kępnie oraz wiele zabytkowych kościołów.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle - głównie drzewnym i meblarskim.

  Przez powiat przebiega trasa europejska E67 oraz trzy drogi krajowe nr:8, 11 i 39.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola